Uroczystości Jubileuszowe "NA ŻYWO" w Telewizji Trwam

Zapraszamy na transmisję "NA ŻYWO" w Telewizji Trwam Uroczystości Jubileuszowych z Parafii pw. Narodzenia NMP w Borzęcinie. Rozpoczęcie transmisji o godz. 17.30

CYFROWA TELEWIZJA NAZIEMNA
http://tv-trwam.pl/na-zywo

Jubileusz 650 - lecia Parafii - Uroczystość odpustowa


7 września o godz. 11:00 odbyła się w Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny uroczysta suma jubileuszowa, której przewodniczył Ks. Abp Zygmunt Zimowski przewodniczący Papieskiej Rady ds. Duszpasterstwa Służby Zdrowia.

Wierni, którzy w niej uczestniczyli pragnęli przede wszystkim podziękować Bogu za dar Jubileuszu 650-lecia istnienia Parafii.  Słowa powitania, które wypowiedziała przedstawicielka parafii, a następnie Ks. Proboszcz do wszystkich zgromadzonych, zawierały dziękczynienie Matce Bożej za dar wszelkich łask, którymi obdarowywała parafian.

Czytaj więcej...

Nawiedzenie łaskami słynącej figury 

Św. Michała Archanioła z Gargano

3-4  września 2014 r.

 

 Coraz bardziej znana w tarnowskiej diecezji, łaskami słynąca figura Św. Michała Archanioła z Gargano zawitała do Parafii pw. Narodzenia Najświętszej w Borzęcinie. Peregrynacja figury rozpoczęła się 3 września o godz. 18:00 od Mszy Świętej. Poprzedziło ją powitanie na placu kościelnym, w którym uczestniczyli licznie przybyli księża oraz parafianie.  Eucharystii przewodniczył i homilię wygłosił ks. Jan Seremak ze zgromadzenia księży Michalitów. W kościele zgromadziło się bardzo wielu wiernych. Wśród nich byli przedstawiciele różnych grup parafialnych, którzy przywitali figurę św. Michała Archanioła.

Czytaj więcej...

VIII Zjazd Szkolnych Kół Caritas w Dębicy

12 czerwca grupa uczniów  Zespołu Szkół należąca do Szkolnego Koła Caritas uczestniczyła w VIII Zjeździe Szkolnych Kół Caritas w Dębicy. Opiekę nad młodzieżą pełnili opiekunowie SKC – p. Halina Pudełko, ks. Piotr Dydo-Rożniecki oraz Prezes Parafialnego Koła Caritas p. Małgorzata Fasula. Patronat nad zjazdem objęli ks. biskup Andrzej Jeż, starosta powiatu dębickiego Władysław Bielawa i burmistrz Dębicy Paweł Wolicki.

Czytaj więcej...

Wizyta Sióstr Służebniczek Starowiejskich

Dnia 6 lipca, w niedzielę gościliśmy w naszej parafii 3 siostry w tym dwie z nich pochodzące z naszej parafii. Przygotowały one i przedstawiły montaż słowno-muzyczny z pomocą dzieci, które na codzień uczęszczają do prowadzonej przez nich ochronki. Po zakończeniu każdej ze Mszy świętych rozdały pierniki-serca. Podobnie jak czynił ich założyciel. Spotkanie to miało miejsce z trwającym rokiem bojanowskim.

Czytaj więcej...

Strona 10 z 17

KANCELARIA PARAFIALNA

CZYNNA CODZIENNIE
W GODZ. 7.30 - 8.00

I W ŚRODĘ PO WIECZORNEJ MSZY ŚWIĘTEJ
NIECZYNNA: NIEDZIELE, ŚWIĘTA,
PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA

NARZECZENI: II i IV PIĄTEK MIESIĄCA
17.00 - 19.00

DO CHORYCH O KAŻDEJ PORZE

Nr konta

KBS O/Szczurowa

Nr rachunku: 15 8591 0007 0100 0006 4015 0001

 

Adres:
Parafia Rzymskokatolicka
Pw. Narodzenia NMP
Borzęcin 592
32-825 Borzęcin

 

Gmina Borzęcin

Borzecin herb

 

 

 

Go to top