Ogłoszenia 19.01.2020

19 stycznia 2020

1.     Druga niedziela zwykła przeżywana w Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan.

Dziś dzieci i młodzież ze Szkolnego Caritasu rozprowadzają ulotki dotyczące odliczeń 1%. Serdecznie zapraszam do wspierania naszych dzieci są to: Krzyś Maślak, Arkadiusz Sztorc oraz Paulinka i Marysia Wójcik.

2.     Msze Święte w dni powszednie rano o godz. 6:30, wieczorem o godz. 17:00.

3.     Wtorek wspomnienie św. Agnieszki - Dzień Babci.

4.     Środa - Dzień Dziadka. Nowenna do NMP w tajemnicy Jej Nieustającej Pomocy po mszy św. wieczornej.

5.     Czwartek koronka do Bożego Miłosierdzia po wieczornej mszy św.

6.     Piątek wspomnienie św. Franciszka Salezego.

7.     Sobota Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Zapraszam wszystkich seniorów naszej parafii na wspólny opłatek i kolędowanie. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 13:00 w naszej świątyni. Będzie przed Mszą Świętą możliwość spowiedzi. Również w sobotę o godz. 17:00 odbędzie się Dekanalne Spotkanie Młodych. Rozpoczęcie Eucharystią i uwielbieniem Pana Jezusa. Zapraszam wszystkich młodych, a szczególnie osoby zaangażowane w grupach parafialnych. Lektorów proszę o zabranie alb. Po Mszy św. życzenia i spotkanie integracyjne.

8.     W przyszłą niedzielę na parafialny opłatek o godz. 17:30 zapraszam wszystkich tworzących Wspólnoty: Rady Parafialnej, Chóru, Caritasu, Akcji Katolickiej, Zespołu Synodalnego, Koła Radio Maryja oraz Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej.

9.     Spotkania:

- ministranci i aspiranci - poniedziałek - godz. 16.00

- Akcja Katolicka - wtorek - godz. 19.00

- Lektorzy - czwartek - godz. 16.00

- Spotkanie dla dorosłych - czwartek - godz. 19.00

- Zespół Synodalny - piątek - godz.19.00

- KSM- piątek o godz. 19:00

- schola - sobota godz. 9:30

- DSM - sobota godz. 10:30

10.             Dziękuje za pracę przy sprzątaniu kościoła i złożenie ofiary 150 zł.

11.             Dziękuje za ofiary złożone na nasze parafialne inwestycje:

12.             We wtorek zakończyliśmy wizytę duszpasterską - kolędę. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie wspólną modlitwę i ofiary składane przy tej okazji.

13.             Zachęcamy do zakupu i czytania czasopism katolickich. "Gość Niedzielny" i "Niedziela".

14.             Liturgią pogrzebową w tym tygodniu pożegnaliśmy w środę śp. Czesława Tyrchę - 6 mszy św. od uczestników pogrzebu i w piątek śp. Władysławę Fasula - 3 Msze Święte od uczestników pogrzebu. "Dobry Jezu nasz Panie...".