Ogłoszenia 26.04.2020

26 kwiecień 2020 Niedziela

1.     Trzecia Niedziela Wielkanocna - Niedziela Biblijna. Msze św. popołudniu o godz. 14.00, 16.00 i 18.00.

2.     Msze Św. w tygodniu o godz. 6:30, 7.00 i wieczorem o godz. 18:00. W niedzielę dodatkowa o godzinie 14.00 i 18.00.

3.     Liczba wszystkich osób przebywających w naszej świątyni nie może przekraczać limitu wyznaczonego przez władze państwowe to jest 70 osób.Pierwszeństwo uczestnictwa w danej celebracji mają osoby związane z zamówioną intencją lub – w przypadku Mszy pogrzebowej – najbliższa rodzina. Pozostałe osoby mogą w niej uczestniczyć w miarę wolnych miejsc lub na zewnątrz świątyni, tam też są przygotowane ławki. Nadal korzystajmy z telewizyjnych, radiowych i internetowych transmisji Mszy św. i nabożeństw.

4.     Środa wspomnienie Św. Katarzyny ze Sjeny - patronki Europy.

5.     Czwartek przed pierwszym piątkiem adoracyjny. Wystawienie Najświętszego Sakramentu przez cały dzień. Zapraszamy do nawiedzenia naszej świątyni. Spowiedź dla wszystkich od godz. 17.00.

6.     Piątek pierwszy maja wspomnienie św. Józefa rzemieślnika. Spowiedź i wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

7.     Sobota liturgiczna Uroczystość NMP Królowej Polski i pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszej soboty połączone z różańcem o godz. 20.30.

8.     Najbliższa niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza, Światowy Dzień Modlitw o Powołania.

9.     Ofiary: na inwestycje parafialne, utrzymanie Parafii, stypendia mszalne oraz inne można składać do skrzynki zawieszonej na drzwiach wahadłowych przy wejściu głównym.

10.             Drzwi główne naszego kościoła są zawsze otwarte zapraszamy do nawiedzania kościoła i prywatnej modlitwy w czasie dogodnym.

11.             Dziękuję za ofiary na nasze parafialne inwestycje.

12.             Dziękuje za pracę przy sprzątaniu kościoła i złożenie ofiary 150 zł. Zapraszam na sobotę: Panie: Teresę Kijak, Marię Badowską, Edytę Szczupał i Panów: Marka Bąka i Stanisława Wyczesanego.

13.             Zapraszam do zakupu czasopism, aktualne tygodniki: "Niedziela", "Gość Niedzielny".