Komunikat techniczny

Jak zdążyliście Państwo zauważyć nasza strona internetowa przez ostatni okres czasu została znacznie zmodyfikowana. Zmieniona została szata graficzna, oraz kilka funkcji, które działały na poprzedniej witrynie. Bardzo chcemy przeprosić Państwa za braki w informacjach, które powinny być na bieżąco aktualizowane, ale spowodowane było to przeniesieniem strony na inne konto hostingowe do nowego usługodawcy ponieważ poprzedni nie wywiązał się z umowy i zdarzały się częste problemy podczas odwiedzin naszej witryny. Poczynione działania w dużej mierze poprawią jakość funkcjonowania strony. W tym momencie trwa aktualizacja informacji. Jeszcze raz wszystkich odwiedzających przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.